Průvodce tankováním na Vašich cestách

Čerpací stanice Agip

Provozovatel čerpacích stanic Agip je společnost Eni Česká republika, s.r.o.. Tato je 100% vlastněná Eni S.p.A skrze její pobočku Eni International B.V., Amsterdam (100%). Na českém trhu působí od svého založení 30.srpna 1991. Zaměstnává vysoce kvalifikované odborníky a podniká v oblastech rafinace, distribuce a prodeje.

S čerpacími stanicemi sítě Agip se v České republice setkáte na více než 120 místech - viz mapa čerpacích stanic Agip výše. Pro podrobné informace o konkrétní stanici klikněte na ikonku v mapě nebo na odkaz v seznamu níže.

Agip se na svých prodejnách snaží zákazníky zaujmout nabídkou zaměřenou na italské speciality - ať už se jedná o nabídku vybraných italských vín nebo velmi kvalitní kávy v různých variacích.

Premio klub

Agip Club Premio je věrnostní program pro zákazníky společnosti Eni a Eni Oil. Od zahájení programu v roce 2000 se členy klubu stalo již více než 150 000 zákazníků. Stát se členem je jednoduché: Při načerpání pohonných látek na kterékoliv čerpací stanici Agip nebo Agip Oil stačí vyplnit přihlášku Agip Club Premio. Okamžitě na stanici pak obdržíte čipovou kartu. Tato karta bude uchovávat prémiové body, které získáváte za nákupy na čerpacích stanicích Agip nebo Agip Oil. Prémiové body lze kdykoliv směnit za prémie z nabídky, která čítá téměř 100 druhů zboží a služeb zveřejněných v katalogu Agip Club Premio.

Novinky

Počet čerpacích stanic v České republice mírně vzrostl

Počet čerpacích stanic v České republice v prvním pololetí letošního roku mírně vzrostl. Ke konci června evidovalo ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) celkem 6551 čerpacích stanic v provozu, což je o 88 více než o rok dříve. Vyplývá to ze statistik MPO.

Slovníček motoristy

Povinné ručení je zákonné pojištění, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

Inzerce

Máte-li zájem o inzerci na tomto webu, prosím kontaktujte nás na uvedené emailové adrese.

Kontakt

Vlastimil Vašek
vlastimil.vasek@joomy.net