Průvodce tankováním na Vašich cestách

Čerpací stanice EuroOil

Síť EuroOil je největší českou sítí čerpacích stanic. V současné době disponuje 192 čerpacími stanicemi po celém území České republiky, což ji řadí na třetí místo v počtu čerpacích stanic a čtvrté místo podle objemu prodaných pohonných hmot. Čerpací stanice EuroOil jsou vybaveny moderními prodejnami s motoristickým i potravinářským zbožím. K dalším službám pro zákazníky patří prodej tlakových láhví s propanbutanem a na vybraných čerpacích stanicích i prodej LPG.

Dodavatelem pohonných hmot je akciová společnost ČEPRO. Vzorky pohonných hmot jsou pravidelně odebírány přímo na čerpacích stanicích a jsou podrobeny přísné kontrole v laboratořích ČEPRO, a. s., nebo v Ústavu paliv a maziv. Původ a kvalita každé dodávky pohonných hmot jsou deklarovány příslušným atestem, který je na každé čerpací stanici k dispozici.

Novinky

Počet čerpacích stanic v České republice mírně vzrostl

Počet čerpacích stanic v České republice v prvním pololetí letošního roku mírně vzrostl. Ke konci června evidovalo ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) celkem 6551 čerpacích stanic v provozu, což je o 88 více než o rok dříve. Vyplývá to ze statistik MPO.

Slovníček motoristy

Pokud si pořizujete nové vozidlo nezapomeňte na jeho pojištění. Pojištění vozidla se skládá se zákonného pojištění vozidla, tedy z povinného ručení a z havarijního pojištění vozidla. S typy pojištění, spoluúčastmi či připojištěním Vám rádi poradí naši pracovníci a sazby spočítají naše online kalkulátory.

Inzerce

Máte-li zájem o inzerci na tomto webu, prosím kontaktujte nás na uvedené emailové adrese.

Kontakt

Vlastimil Vašek
vlastimil.vasek@joomy.net