Průvodce tankováním na Vašich cestách

Čerpací stanice OMV

OMV Česká republika,s.r.o. zahájila své aktivity v roce 1993. Na český trh vstoupila se širokou nabídkou svých produktů z oblasti zpracování ropy, ale i výstavbou a provozováním moderních čerpacích stanic. OMV Česká republika, s.r.o. je dceřinnou společností rakouské matky OMV A.G. Wien, která je na rakouském i dalších trzích známa svými vysoce kvalitními výrobky z oblasti zpracování ropy a výroby pohonných hmot.

Jednou z hlavních aktivit OMV ČR je provoz čerpacích stanic. V současné době je jich v provozu 220 a počet těchto modrozelených oáz pro automobilisty se stále zvyšuje. Produkty OMV jako maziva pro nejširší použití, biomaziva, topné oleje, pohonné hmoty, bitumeny, čistící prostředky pro nejrůznější účely odebírá stále větší počet spokojených zákazníků po celé ČR.

První čerpací stanice OMV (Pávov u Jihlavy) byla otevřena v roce 1991, následovala akvizice 28 čerpacích stanic dvou tuzemských řetězců ROKAS a SETA v roce 1997, o rok později 13 čerpacích stanic značky BP, v roce 2003 přešly pod OMV čerpací stanice AVANTI a konečně v roce 2006 70 čerpaček ARAL.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Strana 1 z 2

Novinky

Počet čerpacích stanic v České republice mírně vzrostl

Počet čerpacích stanic v České republice v prvním pololetí letošního roku mírně vzrostl. Ke konci června evidovalo ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) celkem 6551 čerpacích stanic v provozu, což je o 88 více než o rok dříve. Vyplývá to ze statistik MPO.

Slovníček motoristy

Připojištění čelního skla je jedním z nejrozšířenějších připojištění k povinnému ručení nebo k havarijnímu připojištění. Můžete si zvolit připojištění s limitem od 5000 kč až po 50000 Kč. Některé pojišťovny vyžadují spoluúčast, jiné zas pojišťují např. všechna skla na vozidle.

Inzerce

Máte-li zájem o inzerci na tomto webu, prosím kontaktujte nás na uvedené emailové adrese.

Kontakt

Vlastimil Vašek
vlastimil.vasek@joomy.net