Průvodce tankováním na Vašich cestách

Čerpací stanice PapOil

K založení značky čerpacích stanic PAP OIL došlo v roce 1993. V letech 1995 až 2005 došlo k expanzi této sítě – akvizice čerpacích stanic sítí Petra, RB, Oktan, Forbe. V roce 2006 došlo ke sjednocení vzhledu čerpacích stanic pod logo PAP OIL.

PAP OIL provozuje síť 128 čerpacích stanic na celém území České republiky. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům kvalitní pohonné hmoty splňující ty nejpřísnější požadavky, poskytovat vysoký standart nabízených služeb a v neposlední řadě také široký sortiment zboží v prodejnách s rychlou a milou obsluhou. PapOil spolupracuje při rozšiřování nabídky zboží a služeb na čerpacích stanicích s předními dodavateli potravinářského i nepotravinářského zboží, na vybraných čerpacích stanicích nabízí možnost sázek na on-line terminálech společnosti Sazka.

Novinky

Počet čerpacích stanic v České republice mírně vzrostl

Počet čerpacích stanic v České republice v prvním pololetí letošního roku mírně vzrostl. Ke konci června evidovalo ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) celkem 6551 čerpacích stanic v provozu, což je o 88 více než o rok dříve. Vyplývá to ze statistik MPO.

Slovníček motoristy

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinné ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Inzerce

Máte-li zájem o inzerci na tomto webu, prosím kontaktujte nás na uvedené emailové adrese.

Kontakt

Vlastimil Vašek
vlastimil.vasek@joomy.net