Průvodce tankováním na Vašich cestách

Čerpací stanice Slovnaft

Společnost Slovnaft Česká republika byla založena v roce 1993 a sídlí v Praze. Jejím jediným vlastníkem je rafinerský a petrochemický podnik Slovnaft Bratislava, jenž je zároveň hlavním subjektem holdingové skupiny Slovnaft. Podnikatelská činnost Slovnaftu Bratislava, který v sobě slučuje slovenské ropné společnosti, zahrnuje zpracování surové ropy, distribuci a prodej širokého sortimentu moderních rafinovaných a petrochemických výrobků.

Palivo, které se dováží do České republiky do sítě čerpacích stanic Slovnaft, pochází z bratislavské rafinerie Slovnaft, jež se po své modernizaci stala jedním z nejmodernějších závodů v Evropě. Palivo, které vyrábíme, dosahuje vynikající kvality a nejenže splňuje závazné normy jakosti platné v Evropském společenství

Novinky

Počet čerpacích stanic v České republice mírně vzrostl

Počet čerpacích stanic v České republice v prvním pololetí letošního roku mírně vzrostl. Ke konci června evidovalo ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) celkem 6551 čerpacích stanic v provozu, což je o 88 více než o rok dříve. Vyplývá to ze statistik MPO.

Slovníček motoristy

Připojištění čelního skla je jedním z nejrozšířenějších připojištění k povinnému ručení nebo k havarijnímu připojištění. Můžete si zvolit připojištění s limitem od 5000 kč až po 50000 Kč. Některé pojišťovny vyžadují spoluúčast, jiné zas pojišťují např. všechna skla na vozidle.

Inzerce

Máte-li zájem o inzerci na tomto webu, prosím kontaktujte nás na uvedené emailové adrese.

Kontakt

Vlastimil Vašek
vlastimil.vasek@joomy.net